Trendy na podzim 2018 ve spojení s korálkovými náramky

Jelikož nás zajímají trendy, ze kterých vycházejí i naše korálkové náramky, rozhodli jsme se podívat na zoubek tomu, co se bude tento podzim nosit. Podle toho vám nabídneme typy náramků z naší nabídky, se kterými se svým stylovým outfitem zazáříte.

Tento rok budou v kurzu tradiční podzimní barvy jako jsou khaki, rezavá, švestková, námořnická modrá, hnědá, žlutá, cihlová, červená a odstíny růžové. Obecně budou letošní outfity hodně o barvách a jejich neomezeném kombinování v jakékoliv variantě a to jak mezi ženami, tak i muži. Vrací se také použití kůže a to i ve větší míře.

Náramky pro ženy pro letošní podzim

U žen jsou nutností jemné šaty, především s květovaným či kostkovaným vzorem, plisované sukně a to vše s vysokým pasem. Pokud ale upřednostňujete spíše pánský styl, určitě uvítáte návrat tvídových sak a kalhot, kostkované košile a volnější kostýmky. V kurzu budou oversize saka, bundy a kabáty. Přední šperkařské firmy zařazují do podzimních kolekcí červené zlato.

Pro letošní podzim jsou našimi jednoznačnými favority:

1. Velice elegantní hnědo-zelený náramek z Malachitu, červeného Santalu a Swarovski korálkem

2. Červený Jaspisový náramek se zlatými korálky

3. Temně fialový náramek z Ametystu doplněný třpytivými korálky

 

Podzimní náramková inspirace pro pány 

Mužům bude tento podzim příjemné teplo, je totiž kladen důraz na kvalitní kalhoty ze silnější hřejivé tkaniny, především v tlumených přírodních barvách. Do módy se vrací roláky ve výraznějších odstínech, barevné bundy a kabáty. Své místo najdou i neobvyklé vzory jako jsou květiny a ptáci. Jako doplněk je nutné mít něco na ruce, může se jednat o hodinky, náramky, nebo jejich kombinaci. Z naší kolekce jsme pro vás vybrali:

 

1. Hnědý náramek z obrázkového Jaspisu a Santalového dřeva

2. Sytě modrý náramek z Lapisu Lazuli s elementem Swarovski

3. Červenohnědý Buddha náramek z Býčího oka a červeného santalu

 

Budeme rádi, když nám zašlete své fotografie podzimně sladěných outfitů na náš Facebook. nebo Instagram s hashtagem #nosmenarukou.