Dámský Buddha náramek z minerálu Tygří oko Magenta a Rudraksha korálků s lotosovým přívěskem 8 mm

899 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Velikost náramku *
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Jste samostatná, sebevědomá žena, která si jde za vlastními sny. Navíc chová lásku a pokoru ke svému okolí. To říká náramek z Tygřího oka a korálků Rudraksha, který bude ochotně zdobit vaše zápěstí na cestě za štěstím. Pro zjemnění a posílení jeho účinku jej doporučujeme kombinovat s náramkem s minerálem Křišťál, díky němu také získá výsledný doplněk elegantnější vzhled.

 Při výrobě náramku jsou také použity korálky z ryzího stříbra 925/1000, které jsou pozlaceny 24 karátovým zlatem. Jeden z nich na sobě má gravírované logo LavArt. Ve chvíli, kdy si svůj vysněný náramek objednáte, začneme jej vyrábět na míru přímo pro vás. 

Náramek k vám doručíme v krásné dárkové krabičce s logem LavArt. Může se tedy stát i originálním dárkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Věří se, že...

Tento šperk působí hřejivým, osobitým a nezávislým dojmem. Pomáhá totiž najít vlastní životní cestu a poslání, podporuje v samostatnosti a dodává spoustu energie.

Tygří oko

Tygří oko, zde ve fialové variantě Magenta, podněcuje vaše myšlení a pomáhá spojovat s realitou a lépe zpracovávat přijaté informace. Pod jeho vlivem dokážete hledat správná řešení a především, dokážete odhalit své nadání a schopnosti. Prohlubuje intuici, uklidňuje, odstraňuje závislosti - především na jiných lidech a ukazuje prostor pro seberozvoj. To vše však s vysokou úrovní pokory a sebeuvědomění. Má výrazné pozitivní účinky na váš zrak a údajně zlepšuje schopnost vidění ve tmě. Podporuje funkci reprodukčních orgánů a reguluje nadměrnou sexuální touhu. Pomáhá také v případě hojení zlomených kostí.

Rudraksha korálky

Rudraksha korálky jsou sušená semena modrých plodů pocházejících ze stromu Elaeocarpus ganitrus. Je to magická, věčně zelená rostlina, která má silné léčivé a mystické účinky. Bude vám dodávat spoustu životní energie, podpoří sílu vaší intuice a především vás bude doprovázet v hledání a dosažení vašeho životního cíle a poslání. Má silné uklidňující účinky, je tedy vhodný při mírnění depresí a úzkostí. Má také pozitivní dopad na oběhovou soustavu, srdce a léčbu vysokého tlaku. Údajně také zpomaluje stárnutí a odvrací fyzické nemoci.

Symbol lotosového květu

Lotosový květ je velice významným symbolem čistoty a nesmrtelnosti a spojuje s nejctnostnějšími lidskými vlastnostmi. Unikátní povrch tohoto květu zabraňuje usazování nečistot na jeho povrchu a jeho semena jsou schopna přežít stovky, až tisíce let a přesto si udržet schopnost klíčení! A právě proto je jeho symbolika výrazně spojena s nesmrtelností.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dámské náramky
Vhodné pro znamení: Býk, Panna, Lev, Blíženec
Kód produktu: 97039

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Ehopafadel 28.12.2019 22:07
d3d3LmxhdmFydC5jeg## gutwaeko-a.anchor.com [URL=http://mewkid.net/buy-phicalis/#gutwaeko-u]gutwaeko-u.anchor.com[/URL] http://mewkid.net/buy-phicalis/#gutwaeko-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#gutwaeko-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#gutwaeko-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#gutwaeko-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#gutwaeko-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#gutwaeko-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#gutwaeko-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#gutwaeko-t iqofij
Avatar autora Enofecupilea 28.12.2019 22:07
d3d3LmxhdmFydC5jeg## anxamo-a.anchor.com [URL=http://mewkid.net/buy-phicalis/#anxamo-u]anxamo-u.anchor.com[/URL] http://mewkid.net/buy-phicalis/#anxamo-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#anxamo-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#anxamo-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#anxamo-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#anxamo-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#anxamo-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#anxamo-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#anxamo-t uhedebl
Avatar autora Abofimoyuyol 28.12.2019 22:07
d3d3LmxhdmFydC5jeg## iafexokiu-a.anchor.com [URL=http://mewkid.net/buy-phicalis/#iafexokiu-u]iafexokiu-u.anchor.com[/URL] http://mewkid.net/buy-phicalis/#iafexokiu-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#iafexokiu-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#iafexokiu-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#iafexokiu-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#iafexokiu-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#iafexokiu-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#iafexokiu-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#iafexokiu-t aoxjopro