Dámský Buddha náramek ze semen Rudraksha a minerálu Tyrkysový Jaspis regalit s ÓM přívěskem 8 mm

699 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Velikost náramku *
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Díky semenům Rudraksha a tyrkysovému Jaspisu se tento náramek stává ideálním doplňkem k podzimním outfitům, ze kterých vyzařuje nádech přírody. Skvěle bude vypadat například k oblečení ve francouzském stylu, kde dominují přírodní barvy a spíše pánský styl. Bude se ideálně hodit ke hnědým koženým botám či kabelce. A jelikož je podzim obdobím pouštění starého pro uvolnění prostoru pro vše nové a lepší, určitě oceníte také jeho duchovní mystický náboj. 

Náramek je doplněn kaplíky, Buddha korálkem a přívěskem ÓM  značky TierraCast ve starozlatém provedení. Na stříbrném korálku (ryzost 925/1000) s přívěskem je gravírované logo LavArt. Všechny uvedené elementy jsou vyrobeny z cínu a neobsahují olovo, nikl ani kadmium. Náramek pro vás začneme vyrábět až ve chvíli, kdy si jej vyberete a objednáte, což znamená že je vyroben přímo pro vás a na míru. 

Aby byl vás zážitek z krásného doplňku ještě lepší, navrhli jsme pro vás originální LavArt krabičku se speciálním úchytem náramku. Je tak možné jej věnovat jako dárek. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Věří se, že...

Korálky Rudraksha, které zaujímají na náramku dominantní místo, v sobě uchovávají silnou mystickou a léčivou energii a povedou vás za vašimi sny. Tyrkysový Jaspis zlepší vaši schopnost komunikace a přiblíží vás Matce Zemi a přívěsek ÓM vás přiblíží celému vesmíru.

Tyrkysový Jaspis

Pokud jste milovnicí přírody a vždy jste toužila ji lépe vnímat, nebo dokonce rozumět řeči zvířat, je Jaspis to pravé pro vás. Dřímá v něm moc Země, spojuje s přírodou a zlepšuje schopnost komunikace. A to jak ve světě lidí, tak ve světě rostlin a zvířat. Poskytne vám také podporu při rychlém rozhodování a dodá potřebnou odvahu. Jeho tyrkysová varianta vám navíc poskytne hlubší spojení i se sebou sama, s uvědoměním si vlastního duchovního Já. Má také výborné očistné účinky, dokáže totiž například odstranit znečištění radiací. Zlepšuje hospodaření těla s vodou - snižuje dehydrataci. Má tak pozitivní vliv na ledviny a močové ústrojí. Dále také podporuje správné funkce rozmnožovacího ústrojí, u žen především vaječníky a vejcovody. Podněcuje plodící sílu, pomáhá překonat těhotenské nevolnosti a tlumí porodní bolesti.

Semena Rudraksha

Semena věčně zeleného stromu Rudraksha, jež symbolizují sílu, ochranu a mír, jsou nabitá silnou energií, kterou předávají svému nositeli. Jsou údajně schopná také změnit jeho Karmu a nasměrovat ho na správnou životní cestu. Jsou hojně používány pro meditace. Rudraksha dokáže potlačovat nemoci s fyzickými projevy na těle, oddaluje dokonce i projevy stárnutí. Uklidní vás a zažene úzkosti a případné deprese.

ÓM jako symbol

Přívěsek zobrazuje slabiku ÓM, jež je považována za základní zvuk, který byl u zrodu celého vesmíru. Symbolizuje jeho vibrace a všechny 3 možnosti bytí (minulost, současnost a budoucnost, nebo také zrození, život a smrt). Každé hláska vyjadřuje stav vědomí:

A - vyjadřuje naše fyzické tělo, hmotný svět, vědomou mysl a stav bdění.

U - je naše mysl, kosmos, podvědomí a snění.

M - vyjadřuje vědomí, nejvyšší vědomí a nevědomý hluboký spánek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dámské náramky
Vhodné pro znamení: Panna, Ryby, Vodnář
Kód produktu: 97043

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: