Dámský náramek z minerálů Bílý Onyx, Růženín, Křišťál a bílého Santalového dřeva s přívěskem Stromu života 8 mm

499 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Velikost náramku *
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Pokud ve svém šatníku upřednostňujete jemné barvy, je tento náramek z polodrahokamů Bílý Onyx, Růženín a Křišťál, doplněn bílým Santalovým dřevem navržen přesně pro vás. Připomíná nám probouzející se jarní přírodu, která nesměle vykukuje ze sněhových peřin. 

Tento něžný náramek je doplněn stříbrnou kuličkou (ryzost 925/1000) s gravírovaným logem LavArt, na níž je zavěšen cínový přívěsek stromu života značky TierraCast. Má ručně propracovaný design ve starostříbrném vzhledu a neobsahuje nikl, olovo ani kadmium.

Vyberte si svůj ideální náramek a odešlete objednávku, my následně náramek ručně navlékneme přímo vám na míru, uložíme do naší originální dárkové krabičky a odešleme k vám. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Věří se, že...

Strom života je významným symbolem veškerého bytí, toho, že vše se vším souvisí a je vzájemně propojeno. Bílé Santalové dřevo především uklidňuje a dodává vám vitalitu do života. Hodí se pro duchovní a meditační praxi. Růženín pomáhá rozvinout lásku k veškerému bytí, spojuje s přírodou a pomáhá léčit duši. Křišťál je nejsilnějším ochranným minerálem, zesiluje působení ostatních kamenů. Je to světlo samo, které zlepšuje naše duchovní síly. Bílý Onyx vám dodá na vaší cestě potřebnou odvahu, pokoru a vytrvalost.

Bílý Onyx

Bílý Onyx se stane vaším věrným průvodcem a podporovatelem. Pomůže vám zlepšit vlastní vytrvalost, koncentraci a sebekontrolu a dodá potřebný nadhled nad situacemi, které vás v životě mohou potkat. Pomáhá tak porozumět životním událostem. Dokáže chránit váš život, především pokud se jedná o nebezpečná onemocnění. Uvádí do rovnováhy nejen ducha, ale i tělo a to doslova, jelikož ovlivňuje správnou funkci vnitřního ucha.

Růženín

Růženín, jak již jeho barva napovídá, je kamenem citu. Pomáhá nám v šíření nezištné lásky kolem nás, dokáže nás sblížit s přírodou a dokonce laskavě odpouštět druhým. Díky němu se nám rychleji zhojí citová poranění. Má blahodárný vliv na srdce a reprodukční orgány. Dále dobře působí na močové ústrojí a regeneraci kůže.

Křišťál

Křišťál, nejčistší ze všech krystalů, jako by byl světlo samo. Je často přirovnávám ke zhmotněné duze a má silný vliv na naše duchovní síly. Stává se zrcadlem naší duše. Dokáže čistit prostory od negativní energie a zesilovat účinky ostatních kamenů a nabíjet je energií. Je to také nejsilnější léčivý kámen a je vhodný pro mírnění všech obtíží. Je vhodné jej používat k nabíjení a čištění vody.

Bílé Santalové dřevo

Bílé Santalové dřevo má především harmonizační a hluboce zklidňující vlastnosti. Hodí se používat jej k meditacím a obřadům.

Symbolika Stromu Života

Strom Života, silný symbol, který se vyskytuje již po tisíce let snad ve všech náboženstvích a civilizacích. Zmínky o něm sahají minimálně do roku 1200 před n. l. Je to strom, který spojuje vše se vším. Zrození, život a smrt. Nebe, zemi a peklo. Připomíná že jsme spojeni s celým vesmírem a vše se vším vždy souvisí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dámské náramky
Vhodné pro znamení: Býk, Panna, Vodnář, Rak, Štír, Beran, Kozoroh, Lev, Váhy, Blíženci
Kód produktu: 97048

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: