Náramky pro dva z minerálů Bílý Howlit a Růženín 8 mm

1 499 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Velikost náramku 1 *
Velikost náramku 2 *
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Tyto něžné šperky z Bílého Howlitu Růženínu jsou určeny pro dvě citlivé ženské duše. Budou vypadat skvěle k bílé halence a džínám, nebo k pouzdrovým šatům. Potvrďte jimi své přátelství, oddanost, lásku a nerozdělitelné pouto mezi vašimi životy.

Náramky jsou ozdobeny distančními korálky a kuličkou s gravírovaným logem LavArt. Vše z kvalitního stříbra 925/1000 pozlaceného 24 karátovým růžovým zlatem.

Ve chvíli, kdy si vyberete své náramky a obdržíme vaši objednávku, začneme vyrábět náramky na míru konkrétně pro vás. Uložíme je do našich originálních dárkových krabiček s rafinovaným systémem uchycení náramků a zašleme přímo k vám.

Náramek 1 - převaha Růženínu (růžová)

Náramek 2 - převaha bílého Howlitu (bílá)

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Věří se, že...

Šíření citu, lásky, vášně, vnímavosti a poznání vlastní hodnoty, to jsou vlastnosti Růženínu, nejlaskavějšího z kamenů. Bílý Howlit se postará spíše o tu racionálnější stránku vaší osobnosti. Podporuje učení, rozvoj a schopnost kreativně vyřešit příchozí situace.

Bílý Howlit

Bílý Howlit připomíná dokonale propracované mramorové sochy. Díky jeho pozitivnímu vlivu na mozkové hemisféry  budete mít blíže k dokonalosti a poctivé kreativní práci. Zdokonalování se v již získaných nebo úplně nových schopnostech pro vás bude daleko snazší a zábavnější. Dokážete se na věci dívat očima ostatních a bude se vám dařit hledat kreativní řešení. Léčebné vlastnosti tohoto minerálu oceníte především ve chvíli, kdy vás začnou trápit křeče všeho druhu. Obsahuje vysoký podíl vápníku a dokáže ovlivnit jeho správné ukládání v těle. Díky tomu se zlepší stav vašich kostí a zubů. Zajímavostí je, že také pomáhá neutralizovat tělesný pach.

Růženín

Růženín v nás podněcuje schopnost cítit a šířit lásku. Buduje v nás i lásku a respekt k sobě samým. V jeho přítomnosti je snazší vyrovnat se s citovým strádáním a urychluje zahojení vnitřních zranění a křivd. Budeme schopni opravdového odpuštění a oproštění se od minulosti. A to včetně odpuštění sobě. Získáme zpět důvěru a budeme schopni začít znovu prožívat a milovat. Na naše srdce má pozitivní vliv i po ryze fyzické stránce. Podporuje plodnost a správnou funkci pohlavních orgánů. Urychluje regeneraci a hojení kůže. A to i v případech popálenin.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Náramky pro dva
Vhodné pro znamení: Býk, Vodnář, Beran, Váhy
Kód produktu: 97074

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: