Náramky pro dva z minerálů Černý Onyx a Bílý Howlit 8 mm

999 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Velikost náramku 1 *
Velikost náramku 2 *
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Těmto elegantním náramkům dominuje černá barva Onyxu a bílá barva Howlitu. Jejich vzájemné kombinace symbolizují propojený princip Jin a Jang, neoddělitelného spojení všeho se vším. Jedná se o univerzální párové náramky bez genderového určení. Můžete je tedy nosit se svým miláčkem, nebo nejlepší kamarádkou.

Náramky jsou doplněny pouze jednoduchým korálkem z kvalitního ryzího stříbra 925/1000.

Náramky pro vás i vašeho parťáka navlékneme po obdržení vaší objednávky, takže jejich výroba bude určena na míru konkrétně pro vás. Náramky k vám odešleme bezpečně uložené v originálních dárkových krabičkách, které jsme pro vás speciálně navrhli.

 

Náramek 1 - bílý 

Náramek 2 - černý 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Věří se, že...

Černý Onyx vám pomůže zaměřit svoji pozornost koncentrovaně jedním směrem, podporuje cílevědomost a přináší nadhled v rozličných situacích. Bílý Howlit pomáhá rozvíjet naši představivost a podporuje schopnost učení a zdokonalování se.

Černý Onyx

Černý Onyx má pozitivní vliv na naši potřebu seberozvoje a změn v životě. Díky němu budeme vytrvalejší, dokážeme se zaměřit na potřebné cíle a nekompromisně si za nimi půjdeme. Zároveň budeme ale jednat s nadhledem, pokorou a bez impulzivních, bezmyšlenkovitých reakcí. V léčitelství se Černý Onyx používá především k úlevě od bolestí plotének, vnitřních orgánů jako jsou játra a žlučník a k hojení kostí a zubů.

Bílý Howlit

Bílý Howlit pomáhá oprostit se od nedůležitých myšlenek a informací. Navozuje hluboký vnitřní klid, podporuje soustředění, kreativitu a vyjadřovací schopnosti. Zdokonalíme se díky němu v řečnickém umění a dokážeme lépe vyjádřit vlastní myšlenky. Podporuje také lásku, projev hlubokých citů a vášně. Je účinný především při křečovitých stavech. Ať se jedná o křeče svalů, vnitřních orgánů, menstruační křeče, křečové žíly, nebo dokonce křeče při epileptickém záchvatu. Má pozitivní vliv na srdce a je vhodné ho mít ve své přítomnosti při onemocněních jako jsou angina pectoris a arterioskleróza. Díky svému vysokému obsahu vápníku ovlivňuje jeho správné ukládání v těle.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náramky pro dva
Vhodné pro znamení: Panna, Vodnář, Beran, Kozoroh, Lev, Váhy
Kód produktu: 97076

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: