Náramky pro dva z minerálů Křišťál a Černý Onyx s elementy Swarovski 8 mm

1 399 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Velikost náramku 1 *
Velikost náramku 2 *
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Černý a bílý náramek, protiklady barev vyjadřující světlo a tmu, dobro a zlo, ženu a muže, aktivitu a klid. Dají se vnímat mnoha způsoby, ale všichni vědí, že patří k sobě a jejich spojením vzniká harmonický, smysluplný celek. Ať už hledáte náramky pro páry, náramky přátelství, či jiných vzájemných vztahů, jsou náramky z Černého Onyxu Křišťálu skvělou volbou. Jsou vhodným způsobem, jak vyjádřit vzájemné spojení a sounáležitost.

Náramkům dominují krystaly Swarovski a jsou doplněny decentním korálkem z ryzího stříbra 925/1000, na kterém naleznete gravírované logo LavArt.

Potrpíme si na originalitu, proto pro vás náramky vyrábíme až poté co si je objednáte, takže máte jistotu že byly náramky vyrobeny konkrétně pro vás. Navíc je ukládáme do námi navržených luxusních dárkových krabiček, které v sobě ukrývají promyšlený systém uchycení náramku. Můžou se tak stát i originálním luxusním dárkem. 

Náramek 1 - Bílý

Náramek 2 - Černý

Detailní informace

Detailní popis produktu

Věří se, že...

Náramky byly vyrobeny z elegantních minerálů Křišťálu a Černého Onyxu. Zaujmou na první pohled svoji čistotou a decentní elegancí. Křišťál je kamenem čistoty, ochrany a duchovní harmonie. Černý Onyx vyzařuje úspěch, odhodlání a spojuje s vesmírem.

Křišťál

Křišťál je drahý kámen vyzařující čistotu, dokonalost a světlo. Pro svoje silné léčivé, čistící a magické účinky je jedním z nejhojněji používaných kamenů. Má v sobě tak silnou energii, že dokáže čistit a nabíjet další minerály. Proto je vhodné nosit ho společně s dalšími kameny. Zvyšuje naše duchovní schopnosti a prohlubuje vnímání světa. Má také schopnost pohlcovat a eliminovat negativní energie, což je důvod, proč se často používá k čištění obytného prostoru a vody. Jeho léčivé účinky jsou přínosné v řešení všech zdravotních obtíží. Harmonizuje tělo a jeho správnou hormonální hladinu. Posiluje obranyschopnost a ulevuje od bolesti.

Černý Onyx

Černý Onyx patří mezi nejtmavší drahé kameny. Jeho vzhled už sám o sobě září elegancí a úspěchem. Tento kámen zvyšuje naši ctižádost, vytrvalost a sebekontrolu. Dává nám schopnost zachovat klidnou hlavu a nadhled i ve složitých konfrontačních situacích. Urychluje fyzickou regeneraci a citovou stabilitu. To vše ale se zachováním pokory a porozumění. Chrání naše zdraví a život, především před vážným onemocněním. Posiluje imunitní systém a má také pozitivní vliv na posílení kostí, zubů a kostní dřeně. Pomáhá zbavit se zánětů v těle a čistí játra a žlučník. Dříve se používal k odhalení jedů a otravy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náramky pro dva
Vhodné pro znamení: Panna, Vodnář, Kozoroh, Lev, Blíženci
Kód produktu: 97072

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: