Náramky pro dva z minerálů Tygří oko Magenta a Ametyst 8 mm

999 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Velikost náramku 1 *
Velikost náramku 2 *
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Náramky z Tygřího oka Magenta Ametystu v kombinaci fialové a růžové barvy se hodí spíše pro ženy, nerozlučné přítelkyně, které se chtějí navzájem podpořit ve vlastní nezávislosti. Jedná se o skutečné náramky přátelství, které vám budou neustále připomínat, že ve svém životě máte někoho, na koho se můžete vždy spolehnout. Díky těmto šperkům budete společně s nadšením přijímat nové výzvy a zkušenosti.

Náramky jsou doplněny komponenty vyrobeny z ryzího stříbra 925/1000. Na korálku je vyryto naše LavArt logo.

Náramky vždy odesíláme v naší originální dárkové krabičce s propracovaným uchycením náramku, takže se mohou stát i vhodným dárkem. Navíc je vždy vyrábíme až po obdržení vaší objednávky, takže máte jistotu že byl  náramek vyroben konkrétně pro vás. 

Náramek 1 - Varianta s převahou minerálu Tygří oko Magenta (růžová)

Náramek 2 - Varianta s převahou Ametystu (fialová)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Věří se, že...

Minerál Tygří oko ve formě Magenta je především podporovatelem našich schopností, nadání a vnitřního porozumění. Ametyst je silným ochráncem a pomáhá nám překonat silné citové ztráty a dodá novou životní energii.

Tygří oko Magenta

Vliv Tygřího oka spočívá v tom, že vám dává schopnost více se ve svém životě zaměřit na sebe. Na vlastní nadání, schopnosti, možnosti k růstu a porozumění vnitřnímu já. Uklidňuje, spojuje nás s realitou a pomáhá řešit vnitřní konflikty. Díky tomu se začneme spoléhat více sami na sebe, důvěřovat si a přestaneme být závislí na jiných lidech. Tygří oko má harmonizační účinky, především na psychické úrovni. Pomáhá tedy řešit psychické problémy a poruchy osobnosti. Dokáže také mírnit nezdravě zvýšenou sexuální touhu. Na fyzické úrovni má pozitivní vliv na funkci pohlavních orgánů, hojení zlomenin a pomáhá napravovat zrakové vady.

Ametyst

Ametyst je královským drahokamem, který má silné ochranné účinky. Vysílá energii věrnosti, odhodlání a naděje. Je velice účinný při bolestivých citových ztrátách, většinou pokud se jedná o ztrátu milované osoby. Pomůže vám zbavit se pocitu viny a dodá ochotu přijmout nové výzvy a začít znovu. Pomáhá hojit rány, modřiny a pohmožděniny. Pozitivně ovlivňuje funkci trávicí a vylučovací soustavy a je pomocníkem při odstraňování parazitů z těla. Podporuje správnou funkci žláz a hormonů. Díky tomu je nápomocen při posilování vaší imunity.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náramky pro dva
Vhodné pro znamení: Býk, Panna, Ryby, Vodnář, Beran, Střelec, Kozoroh, Lev, Blíženci
Kód produktu: 97075

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: