Náramky pro páry z Červeného Santalového dřeva a minerálů Tygří oko Magenta a Lapis Lazuli 8 mm

1 199 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Velikost náramku 1 *
Velikost náramku 2 *
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Růžovou a modrou barvu vnímáme všichni jako barvu určenou pro ženu a pro muže. Zde jsou tyto tradiční barvy vyjádřeny minerály Tygří oko Magenta a Lapis Lazuli, které zároveň údajně podporují rozvoj významných ženských a mužských vlastností. Tyto partnerské náramky jsou dokonalým vyjádřením vašeho spojení a nerozlučnosti. Díky stejnému designu a významnému zastoupení červeného Santalového dřeva každý na první pohled pozná, že patříte k sobě. 

Na náramcích jsou použity komponenty vyrobené z ryzího stříbra 925/1000, které je pozlaceno 24 karátovým růžovým zlatem. 

Vaše náramky vyrobíme až po vaší objednávce, takže budou už od navlečení prvního korálku určeny přímo vám. Jelikož je odesíláme v naší originální dárkové krabičce, jsou také vhodné jako luxusní dárek.

Náramek 1 - Kombinace Santalového dřeva a Tygřího oka Magenta (růžová)

Náramek 2 - Kombinace Santalového dřeva a Lapis Lazuli (modrá)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Věří se, že...

Růžove Tygří oko Magenta podporuje nezávislost, vitalitu, osobité schopnosti a duchovní spojení se světem. Lapis Lazuli je kamenem rytířů, jelikož je minerálem odvahy, poctivosti, cti a věrnosti. Oba tyto polodrahokamy jsou obklopeny Červeným Santalovým dřevem, jenž vyzařuje energii ochrany a soustředění.

Tygří oko

Tygří oko nás podporuje v objevování vlastního nadání a skrytých schopností. Ukazuje nám další možnosti seberozvoje. Dokáže spojit s naším duchovním Já, zároveň nás propojit s realitou a oba tyto světy uvést do rovnováhy a porozumění. Jeho růžová varianta Magenta navíc podporuje nezávislost a odstraňuje nezdravé lpění na jiných lidech. Nosí v sobě živel ohně, což podporuje chuť do života a naši autentickou živou energii. Pomáhá léčit především poruchy osobnosti, závislosti a problémy se sexualitou. Má pozitivní vliv na náš zrak a urychluje hojení zlomenin.

Lapis Lazuli

Lapis Lazuli je vskutku kamenem rytířů, jelikož v nás rozvíjí smysl pro poctivost, čest a věrnost. Odstraňuje z nás i našeho okolí krutost a strádání a nahrazuje je soucitem. Nalezneme díky němu odvahu vzít situaci nekompromisně do vlastních rukou. Má pozitivní vliv na detoxikaci organismu a posílení imunitního systému. Ovlivňuje oblast krku, ať se jedná o hlasivky, štítnou žlázu či dýchací obtíže. Pomáhá také nastolit hormonální rovnováhu. Díky očistné a posilující síle se osvědčil i při boji s rakovinným bujením.

Červené Santalové dřevo

Červené Santalové dřevo je již od nepaměti pro své čistící a ochranné působení používáno jako vykuřovadlo prostorů. Pomáhá harmonizovat naše tělo i mysl, působí proti depresím, stresu a zvyšuje psychickou odolnost. Chrání nás před negativní energií a přináší klidný spánek. Podporuje také činnost metabolismu, odvádí přebytečnou vodu z těla a regeneruje ledviny. Pomáhá při onemocněné dnou a ulevuje při revmatických onemocněních.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náramky pro dva
Vhodné pro znamení: Býk, Ryby, Vodnář, Rak, Štír, Beran, Střelec, Lev, Váhy
Kód produktu: 97073

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: