O nás

 

Vážení návštěvníci, milovníci šperků a minerálů, srdečně vás vítáme a děkujeme, že s vámi můžeme sdílet naše poslání.

Jsme český výrobce trendy šperků, které jsou nejen designovým doplňkem, ale i uměleckým dílem a užitečným životním amuletem. Minerální kameny patří, stejně jako originální tvoření, mezi naši srdcovou záležitost. Po delším přemýšlení jsme se rozhodli, že naši činnost bude reprezentovat značka LavArt. Název vznikl jako parafráze anglického slovního spojení "Love Art". Vhodně sestavený sestavený šperk je totiž určitou formou umění, do kterého člověk navíc musí zapojit své srdce.

Naše šperky navrhujeme nejen s ohledem na jejich estetický a designově zajímavý vzhled, je pro nás důležité i správné zvolení a kombinování jednotlivých druhů minerálů a komponentů tak, aby se svými vlastnostmi navzájem podporovaly a posilovaly. Vznikají tak luxusně vypadající módní kousky s jedinečným designem, které mají navíc silný energetický a symbolický význam.

Náramky LavArt jsou pro nás jednoduše životními parťáky, které mají vlastní duši. Věříme, že se stanou vašimi každodenními společníky, které budete nosit s hrdostí, láskou a péčí.

 

S Láskou, tým LavArt