Pánský náramek z minerálu Obrázkový Jaspis a bílého Santalového dřeva 8 mm

499 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Velikost náramku *
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Tento decentní šperk již svým vzhledem uklidňuje a dodává pocit bezpečí. Obrázkový Jaspis je díky svému přírodnímu vzhledu vhodným partnerem pro Bílé Santalové dřevo.  Tato kombinace je ideální pro muže, kteří chtějí zvýraznit svoji stálost, pevnosti, klid, jistotu a vlídnost. Obrázkový Jaspis je vizuálně velmi zajímavý minerální kámen. Každý jeho korálek je jak malovaný a strávíte mnoho času jejich studováním a povzbuzováním své představivosti při pozorování obrazců, které jsou na jeho povrchu přítomny.

Do náramku jsou dále zasazeny dva elegantní kroužky a korálek z ryzího stříbra 925/1000, které jsou potaženy 24 karátovým zlatem. Ze stejného materiálu je vyhotoven i náš originální korálek, na kterém jsme pro vás vygravírovali naši značku LavArt.

Po objednávce tohoto náramku se co nejdříve pustíme do výroby. Jelikož dáváme možnost vybrat si odpovídající rozměr, tak každý náramek vyrábíme na míru přímo pro vás. Náramek obdržíte v naší krásné a luxusní dárkové krabičce, ve které je uchycen ve speciálním stojánku ve tvaru našeho loga. Pokud náramek kupujete jako dárek pro svého muže, tak jistě bude velmi překvapen způsobem jeho zabalení a velmi ho ocení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Věří se, že...

Pánský náramek vyrobený z korálků Bílého Santalového dřeva a Obrázkového Jaspisu je vhodný zejména pro podporu mužské energie ve smyslu pevnosti, stability a klidu. Vyjadřuje také lásku k přírodě a všemu živému.

Obrázkový Jaspis

Obrázkový nebo také Hnědý Jaspis je kamenem Země. Nese v sobě sílu přírody, snižuje stres a dokáže nám pomoci s odvahou a rychlým rozhodováním, především ve spojení s naší budoucností. Pomáhá nám komunikovat se zvířaty, zvyšuje trpělivost, empatii a podporuje skromnost. Podněcuje ke vzájemné pomoci mezi lidmi. Obrázkový Jaspis pomáhá léčit nemoci krve, má pozitivní vliv na celý močový a pohlavní systém. Snižuje dehydrataci, pomáhá při léčbě ledvin a odstraňuje toxiny z těla. Tento náramek je také náramkem lásky, protože Jaspis prodlužuje sexuální rozkoš a zvyšuje plodící sílu.

Bílé Santalové dřevo

Bílé Santalové dřevo zklidňuje rozvířené emoce, dodává životní sílu a vitalitu. Pomáhá nalézt stabilitu. Bílý Santal je lehce afrodiziakální a přitahuje lásku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pánské náramky
Vhodné pro znamení: Býk, Panna, Ryby, Vodnář, Rak, Štír, Beran, Lev, Váhy
Kód produktu: 97015

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Oaematifuya 8.3.2020 23:58
d3d3LmxhdmFydC5jeg## utizuj-a.anchor.com [URL=http://mewkid.net/buy-phicalis/#utizuj-u]utizuj-u.anchor.com[/URL] http://mewkid.net/buy-phicalis/#utizuj-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#utizuj-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#utizuj-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#utizuj-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#utizuj-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#utizuj-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#utizuj-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#utizuj-t uzuxog
Avatar autora Aonixijusih 8.3.2020 23:58
d3d3LmxhdmFydC5jeg## adanocape-a.anchor.com [URL=http://mewkid.net/buy-phicalis/#adanocape-u]adanocape-u.anchor.com[/URL] http://mewkid.net/buy-phicalis/#adanocape-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#adanocape-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#adanocape-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#adanocape-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#adanocape-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#adanocape-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#adanocape-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#adanocape-t olabab
Avatar autora Alufoqicuxu 8.3.2020 23:57
d3d3LmxhdmFydC5jeg## iieqeyere-a.anchor.com [URL=http://mewkid.net/buy-phicalis/#iieqeyere-u]iieqeyere-u.anchor.com[/URL] http://mewkid.net/buy-phicalis/#iieqeyere-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#iieqeyere-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#iieqeyere-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#iieqeyere-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#iieqeyere-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#iieqeyere-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#iieqeyere-t http://mewkid.net/buy-phicalis/#iieqeyere-t owmofbgu