Rudraksha náramek s minerály Křišťál, Bílý Onyx, Růženín, Amazonit a Fialový Achát 8 mm

499 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Velikost náramku *
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Náramek s kombinací pěti minerálů a semen Rudrakshy je šperkem nabitým silnou energií, podporující všechny ženské ctnosti. Obsahuje minerální kameny, které jsou symbolem ženskosti, mateřství, vlídné nezávislosti, síly, lásky a otevřeného srdce. Náramek byl sestaven zejména pro ty z vás, které věří prospěšným vlivům drahých kamenů a chtějí být v přítomnosti jejich většího množství.

Součástí náramku je i korálek z ryzího stříbra 925/1000, na který jsme pro vás nechali vygravírovat naší značku LavArt.

Jakmile si vyberete správnou velikost a náramek si objednáte, tak ho pro vás začneme vyrábět. Na skladě byste u nás hotové náramky nenašli. Vždy je vyrábíme přímo pro vás a na míru. Následně váš nový náramek umístíme do krásné dárkové krabičky, ve které bude uchycen velmi unikátním způsobem - na konstrukci ve tvaru našeho loga. Pokud má být náramek dárkem, tak jistě vaši dívku či ženu mile překvapíte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Věří se, že...

Tento šperk je silným talismanem pro každou ženu, jelikož ji dokáže podpořit ve všech aspektech ženství.

Křišťál

Křišťál je účinným násobičem, zvyšuje účinky všech ostatních kamenů. Odstraňuje bloky a chrání auru. Eliminuje účinky elektromagnetického záření, uvádí tělo do rovnováhy a ulevuje od bolesti. U maminek podporuje laktaci.

Růženín

Růženín vyzařuje něžné vibrace, které vám pomohou rozvinout nezištnou lásku ke svému okolí i k sobě samým a účinně hojí rány vašeho srdce. Zlepšuje trpělivost a nesmělým dodává odvahu se vyjádřit. Traduje se, že v jeho přítomnosti žena zkrásní. V léčitelství se používá k odvodnění a na problémy s močovým ústrojím, léčbu diabetes a podporu reprodukčních orgánů.

Bílý Onyx

Bílý Onyx se stane vaším důvěrným rádcem v dosahování cílů a úspěšnosti. Podporuje vytrvalost, cílevědomost, dodává nadhled a ráznost při konfrontaci. Léčí stará traumata, pomáhá při citovém i fyzickém vypětí a pomáhá spojit se s vesmírem. Říká se o něm, že je ochráncem života a pomáhá se vyhnout těžkým chorobám. Podporuje imunitní systém, pomáhá hojení tvrdých tkání jako jsou zuby, kosti a kostní dřeň. Zklidňuje závratě a pomáhá při zvracení, především v těhotenství.

Amazonit

Amazonit bdí nad vaší životní energií. Zlepšuje intuici, psychiku, kreativitu a intelekt. Pomáhá svému nositeli svobodně vyjádřit své pocity a myšlenky a dívat se na problémy i z jiných úhlů. Zlepšuje také řečnické schopnosti a zpěv, pomáhá převádět obrazy do slov. Je vhodný pro zmírnění menstruačních bolestí, podporuje hladké těhotenství a porod. Tiší nervový systém, rozpouští negativní bloky, tiší migrény a pomáhá regenerovat celý organismus.

Achát

Achát uvádí do rovnováhy city, rozum i tělo. Podporuje sebevědomí a pomáhá k sebepoznání a odhalení příčin narušení vaší pohody. Odstraňuje zahořklost a zlobu, naopak posiluje lásku a pomáhá v hledání nové. Fialový Achát především pomáhá prohlubovat a upevňovat vztah matky a dítěte. Je vhodný při léčbě střevních potíží, povzbuzuje celý trávicí trakt, slinivku břišní a žaludek. Je také vhodný při očistě lymfatického systému a podporuje správnou funkci dělohy.

Rudraksha

Rudraksha má silné mystické vlastnosti, zvyšuje intuici, přináší klid a je zásobárnou nekonečné energie. Dovádí nositele k jeho vysněným cílům.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dámské náramky
Vhodné pro znamení: Býk, Panna, Ryby, Vodnář, Rak, Štír, Kozoroh, Lev, Váhy
Kód produktu: 97026

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: